Lublin Info Centre

Follow us:

Polityka prywatności aplikacji mobilnej Invest in Lublin

Urząd Miasta Lublin szanuje prawo użytkowników aplikacji przez nią stworzonych  do prywatności i oświadcza, że dokłada wszelkich starań, aby nie gromadzić żadnych danych oprócz tych, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania aplikacji.

1. Wszelkie dane, które mogłyby w jakikolwiek sposób pozwolić na identyfikacje (ustalenie tożsamości) Użytkownika, nie są gromadzone przez aplikację ani udostępniane przez Usługodawcę jakimkolwiek osobom trzecim.

2. Urząd Miasta Lublin informuje, iż podczas użytkowania aplikacji z poziomu urządzenia z systemem Android zapisywane są tylko tymczasowe dane na urządzeniu klienta.

3. Aplikacja nie zbiera danych statystycznych dotyczących m.in. aktywności użytkownika, lokalizacji użytkownika czy danych udostępnianych przez system Android.

4. Aplikacja na system Android korzysta z następujących uprawnień:

  • Zdjęcia, multimedia i pliki – umożliwia odczytanie danych na pamięci urządzenia oraz modyfikowanie i usuwanie ich wyłącznie do potrzeb działania aplikacji, np. do wykonania zrzutu ekranu,
  • Pamięć - umożliwia odczytanie danych na pamięci urządzenia oraz modyfikowanie i usuwanie ich wyłącznie do potrzeb działania aplikacji,
  • Pełny dostęp do sieci – wymagany do aktualizacji danych oraz do przejścia na stronę www.invest-in-lublin.com
  • Dostęp do aparatu – uprawnienie potrzebne do funkcjonalności, które wymagają zrobienie zdjęcia, oraz w funkcjonalności AR (poszerzonej rzeczywistości)

5. Dane zebrane przez aplikację za pomocą aparatu urządzenia nie są przez nią zapisywane czy przesyłane – służą wyłącznie do potrzeb działania aplikacji z wykorzystaniem funkcjonalności AR.

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami: biznes@lublin.eu

Discover the City